niedziela, 27 listopada 2022

Turniej szachowy -w ramach obchodów 35-lecia programu Erasmus+



My również przyłączyliśmy się do Turnieju Szachowego zorganizowanego przez FRSE w ramach obchodów 35-lecia istnienia programu Erasmus+. Choć nikomu nie udało się awansować do finałowych rozgrywek, była to świetna zabawa. 









 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Język angielski...poza klasą wykładową

 Na kurs języka angielskiego w praktyce, czyli na lekcje poza salą wykładową wybrały się: pani Karolina Jelonek i pani Zenona Morgut.  Kurs ...